خدمات توسعه اپلیکیشن موبایل

ما در بهسافت، اپلیکیشن‌های بومی سفارشی‌سازی شده‌ای را توسعه می‌دهیم که به مسائل تجاری خاص مشتریانمان می‌پردازد. همچنین به سازمان‌ها کمک کرده‌ایم تا با ارائه راه‌حل‌های مقرون‌به‌صرفه، به یک مزیت رقابتی قابل توجه دست یابند.

جمع آوری داده از سنسورها

طراحی و توسعه

با برقراری جلسات مختلف با کارفرما نیازهای آنها به طور کامل شناسایی و طرح اولیه ارائه شده و با توجه به نظرات کارفرما طرح پیشنهاد شده نهایی می‌شود.  پس از این مرحله با استفاده از  بهترین تکنولوژی‌های روز دنیا اقدام به پیاده سازی نرم‌افزار و اجرای طرح نهایی می شود.                                                      

پردازش جریان داده به نرم افزار شریف

تست و آزمایش اپلیکیشن

پس از پیاده سازی نرم‌افزار تمامی ابعاد آن بررسی شده و مشکلات موجود شناسایی میشود. که در این مرحله مشکلات فنی مشخص شده،  به طور کامل توسط تیم فنی به نرم‌افزار شریف علم و صنعت مرتفع خواهد شد. و در صورتی نیاز نظرات کارفرما بر روی نسخه‌ی موجود اعمال میشود تا در نهایت نسخه‌ی نهایی ایجاد شود.

تولید اپلیکیشن اینترنت اشیا به نرم افزار شریف

ارائه‌ی محصول

پس از دست‌یابی به نسخه‌ی نهایی اپلیشکن و رفع تمامی مشکلات آن محصول جهت استفاده عمومی در اپ‌استور های مخصوص اندروید و آی‌اواس منتشر می شود تا مشتریان محصول، به راحتی بتوانند برای استفاده به این منابع مراجعه کرده و باتوجه به دستگاه مورد نیاز خود جهت استفاده آنها را نصب نمایند. 

فناوری‌های مورد استفاده 

زبان‌های برنامه نویسی

فریم‌روک‌ها و محیط‌های برنامه نویسی

زبان‌های برنامه نویسی بک‌اند

پایگاه داده 

پلتفرم‌ها

معماری‌های

ابزارهای نظارتی

ابزارهایQA

ابزارهای توسعه

اتوماسیون

ابزارهای CI/CD

رابط برنامه نویسی