خدمات هوش مصنوعی بهسافت

در بهسافت با به دست آوردن دانش فن آوری های پیشرفته و ارائه آنها به عنوان خدمات به مشتریان خود سعی می کند در دنیای فناوری پیشتاز بماند. هوش مصنوعی، حتی در مراحل اولیه خود، پتانسیل بسیار زیادی برای متحول کردن یک کسب و کار از طرق مختلف دارد. اکثر کسب و کارها نمی توانند یک تیم داخلی برای توسعه و پیاده سازی راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی در شرکت خود داشته باشند. اینجاست که هوش مصنوعی به عنوان یک سرویس اهمیت پیدا می کند.

یادگیری ماشین

جدیدترین راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی را با آخرین فناوری یادگیری ماشین ترکیب کردیم، تا بتوانیم تفسیر داده‌های پیچیده، شناسایی الگوها و روندها و ... را به راحتی داشته باشیم. وعده ما ارائه راه حل های موثر برای کشف ایده های جدید برای سناریوهای تجاری و غیرتجاری است.

پردازش زبان طبیعی

ما در فناوری پردازش زبان طبیعی تخصص داریم که ماشین‌ها را قادر می‌سازد تا آنچه را که مردم صحبت می‌کنند و می‌نویسند را درک کند، احساسات آنها را تفسیر کنند و اقدامات مربوطه را بر اساس این درک انجام دهند.                                                                                                                       

پر

پردازش تصویر

تیم بهسافت با استفاده از تخصص خود درحوزه پردازش تصویر به سازمان‌ها کمک می کند، برنامه‌های بصری با فناوری پیشرفته ایجاد کنند که می‌تواند تصاویر را بدست آورند، تجزیه و تحلیل کنند و ترکیب کنند و الگوهای موجود در آنها را شناسایی کنند.                                                                                      

پردازش زبان طبیعی شرکت بهسافت

یادگیری عمیق

قدرت واقعی داده‌های خود را کشف کنید، اجازه دهید Deep Learning فرآیند یادگیری بدون نظارت خود را فراهم کند تا ترتیبات پیچیده را به راحتی مدیریت کند. با الگوریتم های ساخته شده ویژه ما که برای موفقیت طراحی شده اند، رشد برگشت عظیم سرمایه خود را تجربه کنید و از رقیبان خود پیشی بگیرید.

آینده و هوش مصنوعی

خودکارسازی در زمینه های مختلف فناوری با بهره‌مندی از فناوری های یادگیری ماشین هوش مصنوعی به طور تصاعدی در حال رشد است.

هوش مصنوعی به همراه فناوری‌های مرتبط با آن به سرعت در حال نوآوری در فرآیندهای تجاری متعارف، بهینه‌سازی روند‌های کاری و برتری شرکت‌ها در بازار رقابتی است. 

تیم بهسافت، نیازهای سازمان شما را بررسی می‌کند و طرحی مفصل به شما ارائه می‌کند که می‌توانید برای بهینه شدن روند‌های خود یا تولید محصولات هوش مصنوعی خود از آن‌ها استفاده کنید. ما به شما کمک می‌کنیم جدیدترین راه‌حل‌ها را پیاده‌سازی کنید که کارایی، چابکی، افزایش کارایی و کاهش هزینه را در هر جنبه‌ای از شرکت شما به ارمغان می‌آورد.

هوش مصنوعی شرکت بهسافت